ЗДО 700 має 6 груп та 2 (1) класа СЗШ 103

• Директор Пономаренко Тетяна Михайлівна
  • Вихователь-методист Панасюк Олена Олександрівна

Працює з понеділка по п'ятницю з 7:00 по 19:00 Субота та неділя вихідні

Навчання та спілкування відбувається державною мовою (українською).

У ЗДО є: музична зала, спортивна зала, кабінет завідувача, методиста, завгоспа, комірника, 6 групових приміщень, 2 класа, медичний блок, харчоблок, пральня. ЗДО організовує освітній процес за такими пріорітетними напрямками: фізкультурно-оздоровчий, соціально-моральний, художньо-естетичний, логіко-математичний та інші. Немає додаткових послуг. Заклад освіти працює на програмою « Дитина»ЗДО № 700 на достатньому рівні використовує інформаційно-комп'ютерні технології.

Пріоритетними напрямками роботи є:

- Збереження та зміцнення здоров'я дітей;

- Особистісно-орієнтований підхід у становленні особистості.

В садочку створені всі необхідні умови для повноцінного гармонійного розвитку дітей. Функціонує басейн, музична та спортивна зали, кімната психологічного розвантаження. Діти мають змогу відвідувати кабінет фізіотерапевтичних процедур, аромабар.

ОБОВ'ЯЗКОВІ ЗАВДАННЯ - УМОВИ РОБОТИ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛЯ

1. Теплле слово вихователля, запитання, посмішки, жарт, уміння вислухати і дати пораду, похваллити, обговорити, схвалити, заспокоїти - все це допоможе розв'язати голловне завдання - створити атмосферу доброзичливості, довіри, взаєморозуміння.
  2. Важливе завдання - домогтися, щоб усі вихованці були зайняті, а спілкування з дітьми було безперервним і різноманітним.
  3. Кожен день має приносити дитині радість, тому вихователь намагається зняти напруження, створити у групі спокійну, доброзичливу атмосферу. Протягом дня він використовує різні засоби, щоб порадувати дітей.
  4. Завдання вихователя - скерувати дитину на здобуття активної радості, яка відбивається в дії, в умінні робити добрі справи для інших.
  5. Створенню доброго настрою сприяє і тон вихователя, його умінні пожартувати, посміятися, зрозуміти дитячий гумор.
  6. Радимо... У стосунках між вихователем і вихованцем повинні панувати: ЗЛАГОДА, ДОБРОЗИЧЛИВІСТЬ, ЧЕМНІСТЬ, ЧЕСНІСТЬ,

"Сила педагогічного колективу - в колективній думці, в обговоренні, у народженні та втіленні задумів"
В. Сухомлинський